Yhdistyksen toimijat ja yhteystiedot

YHDISTYKSEN HALLITUS VUONNA 2022

Puheenjohtaja Milla Koivusalo, Seinäjoen kaupunki 
puh. 044 2714224 | milla.koivusalo(at)seinajoki.fi

Sihteeri Maaret Ojaluoma, Sedu
puh. 040 868 0861 | maaret.ojaluoma(at)sedu.fi

Jäsenet:

Ulla-Maija Viitala, Etelä-Pohjanmaan sairaanhoitopiiri, puh. 050 329 8866  |
ulla-maija.viitala(at)epshp.fi

Sari Pöytälaakso, Etelä-Pohjanmaan sairaanhoitopiiri, puh. 040 7419367 | sari.o.poytalaakso(at)epshp.fi

Taina Hällström, Seamk Oy, puh. 040 830 7475 | taina.hallstrom(at)seamk.fi

Saija Hakoniemi, Seinäjoen kaupunki, puh. 050 477 4752 | saija.hakoniemi(at)seinajoki.fi

Marika Kiukkonen, Seinäjoen kaupunki, puh. 044 754 1850 | marika.kiukkonen(at)seinajoki.fi

Satu Eerola, Seinäjoen kaupunki, puh. 050 505 4412 | satu.eerola(at)seinajoki.fi

Katri Konsteri, Seinäjoen kaupunki puh. | katri.konsteri(at)seinajoki.fi

Mirka Unkeri, varapuheenjohtaja, Sedu, puh. 040 680 7044 | mirka.unkeri(at)sedu.fi

Eija Osmo, Sedu, puh. 040 868 0170 | eija.osmo(at)sedu.fi

Hallituksen varajäsenet: (suluissa)

Ulla-Maija Viitala (Sinikka Hautamäki)
Sari Pöytälaakso (Arja Aho)
Taina Hällström (Petra Katajamäki)
Saija Hakoniemi (Eija Haapasalmi)
Marika Kiukkonen (Suvi Röök)
Satu Eerola (Päivi Sepponen)
Katri Konsteri (ei varajäsentä)
Mirka Unkeri (Terttu Virtanen)
Eija Osmo (Mervi Lillvis)


YHDISTYSVIRKAILIJAT

Sihteeri  Maaret Ojaluoma | puh. 040 868 0861 | maaret.ojaluoma(at)sedu.fi

Rahastonhoitaja Milla Lehtinen | puh. 040 4158 848 | lehtinenmilla19(at)gmail.com

Jäsenasiainhoitaja Hanna Kotila | puh. 044 418 1010 (puhelut arkisin klo 9 lähtien) | hanna.kotila(at)seinajoki.fi

Tiedotussihteeri Heli Ylitalo | puh. 040 5186 991 | heli.ylitalo(at)sedu.fi


VAPAA-AIKATOIMIKUNTA spostilla: jyty@seinajoki.fi

Heini Peltonen, Seinäjoen kaupunki
puh. 050 477 4939 | heini.peltonen(at)seinajoki.fi

Mirka Unkeri, Sedu
puh. 040 680 7044 | mirka.unkeri(at)sedu.fi

Eija Källi-Niemi, Seinäjoen kaupunki
puh. 044 550 2434, | eija.kalli-niemi(at)seinajoki.fi

Sari Pöytälaakso, EPSHP
puh. 040 7419367 | sari.o.poytalaakso(at)epshp.fi


NUORISOVASTAAVAT

Katri Konsteri | katri.konsteri(at)seinajoki.fi

Petra Katajamäki puh. 0400 474493  | petra.katajamaki(at)seamk.fi