Yhdistyksen toimijat ja yhteystiedot

YHDISTYKSEN HALLITUS VUONNA 2021

Puheenjohtaja Milla Koivusalo, Seinäjoen kaupunki 
puh. 044 2714224 | milla.koivusalo(at)seinajoki.fi

Sihteeri Maaret Ojaluoma, Sedu
puh. 040 868 0861 | maaret.ojaluoma(at)sedu.fi

Jäsenet:

Ulla-Maija Viitala, Etelä-Pohjanmaan sairaanhoitopiiri, puh. 050 329 8866  |
ulla-maija.viitala(at)epshp.fi

Taina Hällström, Seamk Oy, puh. 040 830 7475 | taina.hallstrom(at)seamk.fi

Arja Salli, Seinäjoen kaupunki, puh. 040 533 8274 | arja.salli(at)seinajoki.fi

Saija Hakoniemi, Seinäjoen kaupunki, puh. 050 477 4752 | saija.hakoniemi(at)seinajoki.fi

Marika Kiukkonen, Seinäjoen kaupunki, puh. 044 5498 292 | marika_hautala(at)netikka.fi

Satu Eerola, varapuheenjohtaja, Seinäjoen kaupunki, puh. 050 505 4412 | satu.eerola(at)seinajoki.fi

Mirka Unkeri, Sedu, puh. 040 680 7044 | mirka.unkeri(at)sedu.fi

Merja Kankaanpää, puh. 040 830 2436 | merja.kankaanpaa(at)anvianet.fi

Hallituksen varajäsenet: (suluissa)

Ulla-Maija Viitala (Sinikka Hautamäki)
Taina Hällström (Petra Katajamäki)
Arja Salli (Marja Ilomäki)
Saija Hakoniemi (Eija Haapasalmi)
Marika Kiukkonen (Suvi Röök)
Satu Eerola (Päivi Sepponen)
Mirka Unkeri (Terttu Virtanen)
Merja Kankaanpää (Minna Koivuluoma)


YHDISTYSVIRKAILIJAT

Sihteeri  Maaret Ojaluoma | puh. 040 868 0861 | maaret.ojaluoma(at)sedu.fi

Rahastonhoitaja Milla Lehtinen | puh. 040 4158 848 | lehtinenmilla19(at)gmail.com

Jäsenasiainhoitaja Hanna Kotila | puh. 044 418 1010 (puhelut arkisin klo 9 lähtien) | hanna.kotila(at)seinajoki.fi

Tiedotussihteeri Heli Ylitalo | puh. 040 5186 991 | heli.ylitalo(at)sedu.fi


VAPAA-AIKATOIMIKUNTA spostilla: jyty@seinajoki.fi

Heini Peltonen, Seinäjoen kaupunki
puh. 416 2141 | heini.peltonen(at)seinajoki.fi

Marjukka Rakkolainen
puh. 040 533 4429 | rakkolainenmarjukka(at)gmail.com

Mirka Unkeri, Sedu
puh. 040 680 7044 | mirka.unkeri(at)sedu.fi


NUORISOVASTAAVA

Marjukka Rakkolainen
puh. 040 533 4429  | rakkolainenmarjukka(at)gmail.com